ETYKIETY - Gorzelnia Podole Wielkie
Wyjaśnienie etykiety okowit Podole Wielkie Rocznik, Patron, Objętość , JEdna z , pole, surowiec

ETYKIETY

Ponoć nie ocenia się książki po okładce.?
Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że często dokonujemy wyboru w oparciu o to, co widzą nasze oczy…zwłaszcza gdy nie mamy możliwości poznać zawartości przed zakupem.
Przyjrzeliście się kiedyś naszym etykietom??
Wkładamy wiele pracy i zaangażowania w to, żeby odzwierciedlały najwyższą jakość naszych produktów.
Każda okowita jest wyjątkowa – to jeden surowiec, jeden rok i jedna partia.
Produkujemy w myśl idei „od pola do butelki”, dlatego uznaliśmy, że na etykiecie powinna znaleźć się informacja o nazwie pola, z jakiego pochodzi surowiec. ??
Każdy z wykorzystywanych przez nas do produkcji surowców ma swój dedykowany kolor i znak graficzny. Na frontowej etykiecie znajdziecie informacje o roczniku, który jednakże nie dotyczy roku produkcji destylatu, a związany jest z datą zbioru plonów. Nasze trunki powstają w bardzo limitowanych ilościach, o czym informujemy podając liczbę wyprodukowanych butelek.
Głównym motywem naszych pierwszych etykiet było logo gorzelni. Na okowitach z rocznika 2019 pojawił się wizerunek kierownika gorzelni Pana Andrzeja. Pan Andrzej stoi na czele gorzelni w Podolu Wielkim od wielu lat i jest z nami od początku naszej działalności. Chcąc docenić jego wieloletnie zaangażowanie i bogate doświadczenie zdecydowaliśmy, że to właśnie on zostanie patronem rocznika 2019!
Jak myślicie co lub kto pojawi się na etykietach kolejnych roczników?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Email
LinkedIn

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu