Do naszego zespołu dołączył Kamil! - Gorzelnia Podole Wielkie

Do naszego zespołu dołączył Kamil!

Zdjęcie Dyrektora Handlowego Podole Wielkie Kamil Dolata

Do naszego zespołu dołączył Kamil!

Mamy dla Was informację, która niezmiernie nas cieszy ?

Podole Wielkie to wspaniali ludzie, którzy współtworzą z nami to miejsce, przede wszystkim nasi niezastąpieni pracownicy!

Do naszego zespołu dołączył Kamil!

Jako dyrektor handlowy wesprze nas w budowaniu świadomości marki Podole Wielkie oraz będzie prowadził szkolenia i degustacje!?

Swoje doświadczenie zdobywał począwszy od bycia barmanem z ogromną pasją do kultury koktajlowej po zarządzanie barem i restauracją.

Jest niezwykle otwarty i pozytywnie nastawiony do życia i ludzi. Prywatnie wielki fan football’u w szczególności FC Barcelony i wszelkich sportów zespołowych oraz tenisa. Smakosz rumu, polskiej wódki oraz (naszych) okowit. O okowitach i pracy w Podolu Wielkim mówi ,,Uwielbiam jej niepowtarzalny charakter, aromat oraz smak i ciepło, które rozgrzeje serce nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika białych alkoholi.
Cieszy mnie możliwość bycia częścią i tworzenia niepowtarzalnego miejsca jakim jest Podole Wielkie. Chętnie dołożę swoją cegiełkę do dewizy „Od pola do butelki” .

Witamy na pokładzie! ?

Jeśli chcielibyście się umówić z Kamilem to zapraszamy do kontaktu!
? kamil@podolewielkie.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Email
LinkedIn

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu