Zwiedzanie czas zacząć! - Gorzelnia Podole Wielkie

Zwiedzanie czas zacząć!

Budynek Gorzelni Podole Wielkie

Zwiedzanie czas zacząć!

Zgodnie z obietnicą otwieramy przed Wami drzwi naszej gorzelni! Zapraszamy już w najbliższą środę (15. lipca) o godzinie 13.00 na pierwszą wycieczkę z przewodnikiem.

Opowiemy i pokażemy Wam, w jaki sposób funkcjonuje tradycyjna gorzelnia rolnicza. Prześledzimy wspólnie cały proces produkcyjny od zacierania, fermentacji i destylacji. To wszystko będzie się działo na Waszych oczach! Chcemy również podzielić się naszą pasją do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Opowiemy Wam z czego i w jaki sposób powstają nasze produkty.??Dowiecie się czym różni się praca nad rzemieślniczymi trunkami od produkcji spirytusu w gorzelni rolniczej, a także jak udaje nam się to pogodzić. Wycieczkę zakończymy oczywiście degustacją 3 wybranych alkoholi.??

Dodatkowo oferujemy również wycieczki szyte na miarę. Chcielibyście odwiedzić nas konkretnego dnia, o pasującej Wam godzinie?
Spróbować wszystkich naszych alkoholi? Zwiedzić naszą gorzelnię bardziej szczegółowo? To wszystko jest możliwe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Email
LinkedIn

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu