Premiera! Okowity 2019 - Gorzelnia Podole Wielkie

Premiera! Okowity 2019

Okowita Podole Wielkie Żyto rocznik 2019

Premiera! Okowity 2019

Premiera! Okowity 2019 już w sprzedaży w naszym sklepie!?

Grudzień już zawsze będzie dla nas wyjątkowym miesiącem. Dokładnie rok temu zadebiutowaliśmy z naszymi alkoholami pod nazwą Podole Wielkie i z radością podzieliliśmy się z Wami ich smakiem i aromatem!

To produkty, które tworzyliśmy z prawdziwą pasją i dumą. Produkty, które powstały od początku do końca w naszym miejscu, w zgodzie z naszymi przekonaniami, wyłącznie z pełnowartościowych surowców pochodzących z własnych pól.? Przez ostatni rok degustowaliście je w murach naszej gorzelni i poza nią. Niejednokrotnie chwaliliście ich smak i docenialiście ich wygląd. Niezmiernie nas to cieszy, bo to właśnie Wasza opinia jest potwierdzeniem, że z naszej pracy powstaje coś naprawdę wyjątkowego.?

Zawsze podkreślaliśmy, że Podole Wielkie to przede wszystkim ludzie. W tym roku ukazują to również nasze nowe etykiety. Z wielką radością przedstawiamy Wam patrona okowit 2019, Pana Andrzeja Żółcia, wieloletniego kierownika naszej gorzelni. Znajdziecie go na każdej butelce z tego rocznika!

Oddajemy w Wasze ręce nasze nowe produkty i z niecierpliwością czekamy na Waszą ocenę!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Email
LinkedIn

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu