Cart

ZWIEDZANIEWitaj w Podolu Wielkim

Podole Wielkie. Gospodarstwo. Gorzelnia.

Świat alkoholi tworzonych z dumąGorzelnia od podszewki

Opowiemy i pokażemy Wam, w jaki sposób funkcjonuje tradycyjna gorzelnia rolnicza. Prześledzimy wspólnie cały proces produkcyjny od zacierania, przez fermentację do finalnej destylacji. Chcemy również podzielić się naszą pasją do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Opowiemy Wam z czego i w jaki sposób powstają nasze produkty. Dowiecie się czym różni się praca nad rzemieślniczymi trunkami od produkcji spirytusu w gorzelni rolniczej, a także jak udaje nam się to pogodzić. Wycieczkę zakończymy oczywiście degustacją wybranych alkoholi.

Wiemy, że żaden opis nie odda klimatu Podola Wielkiego, dlatego z przyjemnością zapraszamy w świat naszych alkoholi tworzonych z dumą.

Informacje dla zwiedzających

Wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej gorzelni zapraszamy w każdą sobotę o godzinie
13.00 (zgodnie z kalendarzem)

Czas trwania wycieczki: około 1,5 h

Cennik:
1 bilet (osoba pełnoletnia) – 39 zł
1 bilet ulgowy (osoba niepełnoletnia od 10 roku życia) – 19 zł

Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zwiedzania.

Informacje dla zwiedzających

Lubimy dzieci i nie mamy nic przeciwko, żeby wzięły udział w zwiedzaniu. Prosimy jednak ze względów bezpieczeństwa o zwrócenie na nie szczególnej uwagi.

Oferujemy również wycieczki „szyte na miarę”. Chcielibyście odwiedzić nas konkretnego dnia, o pasującej Wam godzinie? Spróbować wszystkich naszych alkoholi? Zwiedzić naszą gorzelnię bardziej szczegółowo? To wszystko jest możliwe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

+48 730 111 420