REKRUTACJA

Doradca klienta

"Podole Wielkie i Przyjaciele"

Gorzelnia Podole Wielkie ma przyjemność zaprosić do rekrutacji na stanowisko Doradca klienta w naszej gdańskiej ambasadzie "Podole Wielkie i Przyjaciele"​

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do nowo uruchomionej ambasady „Podole Wielkie i Przyjaciele” w Gdańsku. Jesteśmy z Pomorza i ambasada musiała zostać powołana w sercu Pomorza, czyli Gdańsku. Naszym celem jest propagowanie idei jaką reprezentuje sobą Podole Wielkie. To z jednej strony przepiękne miejsce, gdzie mieszkamy i pracujemy. Z drugiej strony to Gorzelnia produkująca doskonałe destylaty bazującej na plonach Gospodarstwa. Dla nas to historia miejsca, ludzi i ich pracy. I to tę historię opowiadają nasze produkty.

Jeżeli śledzicie nasze kanały socjal media (a jeżeli nie, to koniecznie zacznijcie 🙂 ), to poznaliście Łukasza.

Łukasz jest gospodarzem w „Podole Wielkie i Przyjaciele”. To zapalony miłośnik foodpairingu mocnych alkoholi, a w szczególności polskiej wódki, z doskonałą kuchnią. Organizator i propagator spotkań, gdzie miłośnicy doznań kulinarnych, wspaniałych historii i doskonałych rozmów spotykają się przy wyśmienitych trunkach. A ponieważ wiele się dzieje, Łukasz potrzebuje pomocy.

Poprosimy o przesłanie CV na adres lukasz@podolewielkie.pl

Poprosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających klauzulę:

Gorzelnia Rolnicza Andrzej Paszota z siedzibą: Podole Wielkie, nr 22, 76-220, poczta Główczyce, jako administrator danych informuje, że Pani/a dane będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją, na podstawie przepisów Kodeksu Pracy, a w także na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a i lit. c) . Przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, a także sprzeciwu, jeżeli przepisy dopuszczają takie działanie. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie.

Do kiedy? Do  15 maja 2022.

Rekrutacja

Kogo Szukamy?

Poszukujemy osoby:

  • Otwartej na ludzi, uśmiechniętej i komunikatywnej.
  • Znającej bardzo dobrze język angielski
  • Z doświadczeniem w sprzedaży
  • Myślącej smakami, ale i poszukującej smaków
  • Znającej markę Podole Wielkie 🙂

Inne przymioty jak znajomość Led Zeppelin, czy kibicowanie FC Barcelona są opcjonalne.

  •  

Rekrutacja

Zakres obowiązków?

  • Pracę dla jednego z najlepszych producentów rzemieślniczego alkoholu w Polsce.
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy w temacie alkoholi, a w szczególności rzemieślniczych mocnych alkohol
  • Uczciwość, szacunek i pasja. To cechy, którymi kierujemy się na codzień.